SFP og GBIC Moduler

Vare 1 til 10 av totalt 17

per side
Side:
  1. 1
  2. 2

Bruk synkende rekkefølge
  1. QSFP+ 40GBase-LR4 LC SM 10km

    QSFP+ 40GBase-LR4 LC SM 10km

    AT-QSFPLR4

    SFP+ modul med LC kontakt for 10 Gig over MM fiber.

     

    - 10Gbps

    - LC kontakt

    - 300m over MM fiber

  2. QSFP+ 40GBase-SR4 MPO MM 150m

    QSFP+ 40GBase-SR4 MPO MM 150m

    AT-QSFPSR4

    SFP+ modul med LC kontakt for 10 Gig over MM fiber.

     

    - 10Gbps

    - LC kontakt

    - 300m over MM fiber

  3. SFP 1000LX LC SM 10km INDUSTRI,  AT-SPLX10/I

    SFP 1000LX LC SM 10km INDUSTRI, AT-SPLX10/I

    AT-SPLX10/I

    SFP modul med LC kontakt for Gig over SM fiber med utvidet temperaturområde.

     

    - 1Gbps

    - LC kontakt

    - 10km over SM fiber

    - Temp. område: -40 - 85°C

  4. SFP 1000LX LC SM 10km,  AT-SPLX10

    SFP 1000LX LC SM 10km, AT-SPLX10

    6401395

    SFP modul med LC kontakt for Gig over SM fiber.

     

    - 1Gbps

    - LC kontakt

    - 10km over SM fiber

  5. SFP 1000LX LC SM 80km

    SFP 1000LX LC SM 80km

    AT-SPZX80

    SFP modul med LC kontakt for Gig over SM fiber.

     

    - 1Gbps

    - LC kontakt

    - 80km over SM fiber

  6. SFP 1000LX LC SM BiDi 1310 TX/1490 RX 10km

    SFP 1000LX LC SM BiDi 1310 TX/1490 RX 10km

    AT-SPBD10-13

    SFP modul med LC kontakt for Gig over SM fiber med kun en tråd.

     

    - 1Gbps

    - LC kontakt

    - 10km over SM fiber

    - 1310nm TX / 1490nm RX

    - Benyttes sammen med AT-SPBD10-14

  7. SFP 1000LX LC SM BiDi 1490 TX/1310 RX 10km

    SFP 1000LX LC SM BiDi 1490 TX/1310 RX 10km

    AT-SPBD10-14

    SFP modul med LC kontakt for Gig over SM fiber med kun en tråd.

     

    - 1Gbps

    - LC kontakt

    - 10km over SM fiber

    - 1310nm TX / 1490nm RX

    - Benyttes sammen med AT-SPBD10-14

  8. SFP 1000SX LC MM 2km

    SFP 1000SX LC MM 2km

    AT-SPEX

    SFP modul med LC kontakt for Gig over MM fiber med utvidet rekkevidde.

     

    - 1Gbps

    - LC kontakt

    - 2km over MM fiber

  9. SFP 1000SX LC MM, AT-SPSX

    SFP 1000SX LC MM, AT-SPSX

    6401394

    SFP modul med LC kontakt for Gig over MM fiber.

     

    - 1Gbps

    - LC kontakt

    - 300m over MM fiber

  10. SFP 100FX LC MM 2 km, AT-SPFX/2

    SFP 100FX LC MM 2 km, AT-SPFX/2

    6401392

    SFP modul med LC kontakt for 100Mbps over MM fiber.

     

    - 100Mbps

    - LC kontakt

    - 2km over MM fiber

Vare 1 til 10 av totalt 17

per side
Side:
  1. 1
  2. 2

Bruk synkende rekkefølge