Fibertester tilbehør

Vare 1 til 10 av totalt 31

per side
Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Bruk synkende rekkefølge
  1. CFP NORSK BRUKSANVISNING + TELEFONSUPPORT

    CFP NORSK BRUKSANVISNING + TELEFONSUPPORT

    CFP-GUIDE
    Laminert norsk bruksanvisning for robust håndtering i felt, og telefonsupport for CFP Fibertester. 
  2. FIBER TESTSNORER 9/125 SC/FC FC/FC

    FIBER TESTSNORER 9/125 SC/FC FC/FC

    NFK3-SMPLX-FC
    kr 1 462,00

    Fiber testreferansesnorer gir følgende fordeler:

     

    - Sentrerte plugger forhindrer negative resultater

    - Trenger kun å teste en vei

    - Patenterte robuste fiberkontakter tåler stor belastning

    - Inkludet fastmontert støvdeksel

  3. FiberInspector Micro APC tupper LC/SC/1,25/2,5mm

    FiberInspector Micro APC tupper LC/SC/1,25/2,5mm

    FI-500TP-APC
    kr 5 189,00

    APC tupper 4stk. LC/SC/1,25 & 2,5mm for FiberInspector Micro mikroskop

  4. FiberInspector Micro SC APC tup

    FiberInspector Micro SC APC tup

    FI-500TP-ASCF

    APC tupper 4stk. LC/SC/1,25 & 2,5mm for FiberInspector Micro mikroskop

  5. FIBERMIKROSKOP FiberInspector Micro

    FIBERMIKROSKOP FiberInspector Micro

    FI-500

    FiberInspector Micro mikroskop ser om fiberkontakter er urene eller skade

     

    - PortBright™ innbygget lommelykt for mørke steder
    - Autofokus på et par sekunder
    - Stort display
    - Inkludert 4 stk. tupper (LC, SC, 1,25mm & 2,5mm)
    - Tupper for FC, ST og APC (opsjon)

     

    -------------------------------------------------------------------------------------

     

    Kontakt oss for pristilbud 


    -------------------------------------------------------------------------------------


  6. FIBERMIKROSKOP FiberInspector Pro

    FIBERMIKROSKOP FiberInspector Pro

    FI-7000
    kr 30 434,00
    FIBERMIKROSKOP FiberInspector Pro
  7. FIBERTESTER UTBYTTBAR ADAPTER E2K 1stk.

    FIBERTESTER UTBYTTBAR ADAPTER E2K 1stk.

    NFA-E2K-SINGLE
    Utbyttbar FC-Adapter for Fluke Networks fibertester.
  8. FIBERTESTER UTBYTTBAR ADAPTER FC 2 stk.

    FIBERTESTER UTBYTTBAR ADAPTER FC 2 stk.

    NFA-FC
    kr 2 292,00
    Utbyttbare FC-Adaptere 2 stk. for Fluke Networks fibertester.
  9. FIBERTESTER UTBYTTBAR ADAPTER LC 1 stk.

    FIBERTESTER UTBYTTBAR ADAPTER LC 1 stk.

    NFA-LC-SINGLE
    kr 1 160,00
    Utbyttbar LC-Adapter for Fluke Networks fibertester.
  10. FIBERTESTER UTBYTTBAR ADAPTER LC 1 stk.

    FIBERTESTER UTBYTTBAR ADAPTER LC 1 stk.

    NFA-FC-SINGLE
    kr 1 160,00
    Utbyttbar FC-Adapter for Fluke Networks fibertester.

Vare 1 til 10 av totalt 31

per side
Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Bruk synkende rekkefølge